Polityka Prywatności

Dane Osobowe
W czasie korzystania ze strony www.kos-lex.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane te będą wykorzystane tylko i wyłącznie do sformułowania odpowiedzi i przesłania jej na wskazany adres.

Prawa autorskie
Zawarte w całym serwisie materiały nie mogą być wykorzystywanie na innych stronach WWW oraz innych publikacjach. Są to materiały stworzone na potrzeby naszej strony, a więc chronione prawem autorskim i ich wykorzystywanie bez zgody jest łamaniem polskiego prawa.

Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność

Dostęp do wiedzy, czyli materiały, publikacje, wszelkie treści są bezpłatne, a ich autorzy i firma Kos-Lex nie odpowiadają za ewentualne szkody zaistniałe w wyniku ich używania. Firma ”Kos-Lex”  nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje jakie użytkownicy podejmą na podstawie informacji zawartej w portalu.

Wszelkie loga i nazwy firm umieszczone w portalu są zastrzeżone i zostały umieszczone na stronach i w wiadomościach portalu wyłącznie w celu identyfikacji.

Zmiany naszej polityki prywatności
Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.